Relacja z Dnia Otwartego UEK 2022

Wydarzenia
2022-04-22

Relacja z Dnia Otwartego UEK 2022

W piątek, 22 kwietnia 2022 r., na Kampusie UEK odbywał się Dzień Otwarty, podczas którego wszystkie osoby zainteresowane studiami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie miały okazję poznać zarówno Uczelnię, jak i jej ofertę dydaktyczną.

Dla Kandydatów przygotowano m. in. prezentacje kierunków i specjalności, stoiska informacyjne, wykłady oraz warsztaty.

Tegoroczny Dzień Otwarty UEK rozpoczęły onlinowe spotkania w wirtualnych pokojach, gdzie zainteresowani mogli zdobyć informacje dotyczące kwestii związanych z m.in. z rekrutacją, kierunkami studiów, stypendiami i praktykami.

Z kolei od godziny 11:00 oodbywały się spotkania stacjonarne, zlokalizowane w Pawilonie S oraz w Pawilonie F na Kampusie Uczelni, w trakcie których odbyły się prezentowano kierunki i specjalności, wykłady oraz warsztaty dla Kandydatów.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.

RAKOWICKA 27. WŁAŚCIWY KIERUNEK

Uniwersytet Ekonomiczny, jako jedna z nielicznych krakowskich uczelni, zaprasza w tym roku na Dzień Otwarty w formie stacjonarnej. Zapewnia to Kandydatom na studia (zwłaszcza tegorocznym maturzystom) nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą dydaktyczną Uczelni, ale stanowi także niepowtarzalną okazję do odwiedzenia i poznania Kampusu.

Więcej informacji na temat Dnia Otwartego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie można znaleźć na stronie internetowej: https://dzienotwarty.uek.krakow.pl/ 

Szczegółowe informacje dotyczące kierunków studiów i specjalności dostępne sa na stronie:https://studiuj.uek.krakow.pl/