Seminarium „Bazy danych dla monitorowania gospodarki o obiegu zamkniętym”

Wydarzenia
2021-03-05

Seminarium „Bazy danych dla monitorowania gospodarki o obiegu zamkniętym”

Zapraszamy do udziału w seminarium poświęconym tematyce monitorowania gospodarki o obiegu zamkniętym, które odbędzie się już 9 marca 2021 r.

Standard i poziom naszego życia zależy od dostępu do surowców, jednak ich eksploatacja, produkcja i użytkowanie oddziałuje na środowisko. Od 1970 r. wykorzystanie zasobów potroiło się. Tak znaczące zapotrzebowanie może spowodować zakłócenia w dostępie do surowców.

Podczas wykładu zaprezentowane zostaną wyniki prac wykorzystujące bazy danych o przepływach surowców i odpadów do opracowanych raportów prezentujących zmiany i prognozy w gospodarce światowej, poszczególnych regionów i krajów, a także instrumenty wspierające GOZ. Gościem spotkania będzie dr hab. Joanna Kulczycka, prof. AGH.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:30 i transmitowane będzie za pośrednictwem platformy konferencyjnej Zoom.

Link do spotkania: https://zoom.us/j/99354929732?pwd=czdTNTMzS1RaR1ZQQlBxanhzbXZ2Zz09

Dodatkowe informacje na temat seminarium można znaleźć na stronie projektu:

https://rev4.uek.krakow.pl/

oraz na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1109318252815544/

Seminarium: Bazy danych dla monitorowania gospodarki o obiegu zamkniętym organizowane jest w ramach projektu „Społeczno-gospodarcze konsekwencje czwartej rewolucji przemysłowej” realizowanego w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy.

Plakat Seminarium: Bazy danych dla monitorowania gospodarki o obiegu zamkniętym , które odbędzie się 9 marca w godzinach 11.30-13:00 na platformie Zoom

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego