Godło Polski

Seminarium PTE pt. „Gospodarka cyfrowa: możliwości i wyzwania”

Wydarzenia
2023-01-25

Seminarium PTE pt. „Gospodarka cyfrowa: możliwości i wyzwania”

Oddział PTE w Krakowie zaprasza na seminarium pt. „Gospodarka cyfrowa: możliwości i wyzwania”, które odbędzie się w czwartek, 26 stycznia 2023 w godz. 17:00-18:30 na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszamydo udziału w spotkaniu pt. „Gospodarka cyfrowa: możliwości i wyzwania”, organizowanymw dniu 26 stycznia 2023 r. o godz. 17:00 przez Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, w ramach seminariów z cyklu „Horyzonty ekonomii”.

Głównymi prelegentami będą:

  • Elżbieta Jachymczak -redaktor naczelna portalu Business Intelligence, założycielka i prezes zarządu Akademii Kobiecej Przedsiębiorczości,
  • Stefan Życzkowski - założyciel, współwłaściciel i przewodniczący Rady Strategicznej ASTOR,
  • Katarzyna Gumula-Kubicka –adwokat, Kancelaria Adwokacka Katarzyna Gumula-Kubicka.

Seminarium odbędzie się w trybie zdalnym na platformie Zoom.

Link do seminarium dostępny jest TUTAJ.
Meeting ID: 860 4141 6482
Passcode: 438693

Celem seminariów z cyklu „Horyzonty Ekonomii” jest upowszechnianie wiedzy ekonomicznej oraz poszukiwanie odpowiedzi na ważne i aktualne pytania, w kontekście interdyscyplinarnym, co umożliwia wymianę różnych doświadczeń i horyzontów myślowych.

Spotkania seminaryjne mają charakter otwarty. Wzwiązku z tym, serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jak również innych uczelni wyższych oraz praktyków z biznesu.

Zapraszamy do udziału w seminarium!

Logotyp Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Krakowie

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego