Godło Polski

Seminarium PTE pt. „Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym: wyzwania i szanse dla polskiej gospodarki”

Wydarzenia
2023-03-20

Seminarium PTE pt. „Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym: wyzwania i szanse dla polskiej gospodarki”

Krakowski Oddział PTE zaprasza na seminarium pt. „Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym: wyzwania i szanse dla polskiej gospodarki”, które odbędzie się w poniedziałek, 22 marca 2023 w godz. 17:00-18:30 na platformie Zoom.

Serdecznie zapraszamydo udziału w seminarium pt. „Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym: wyzwania i szanse dla polskiej gospodarki”, organizowanymw dniu 22 marca 2023 r. o godz. 17:00 przez Krakowski Oddział Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Krakowie.

W debacie udział wezmą:

  • dr inż. Paweł Bogacz -współpracownik Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, Członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, autor książki „Zarządzanie bezpieczeństwem narodowym Polski” (PWE, 2023),
  • dr Janusz Wojciech Steinhoff– były wiceprezes Rady Ministrów w rządzie Jerzego Buzka, były minister gospodarki, przewodniczący Gospodarczego Gabinetu Cieni BCC, ekspert ds. gospodarki i energetyki,
  • dr hab. Konrad Raczkowski- prorektor ds. finansowych, Dyrektor Centrum Gospodarki Światowej w Instytucie Ekonomii i Finansów, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,
  • mgr Piotr A. Głogowski– asystent w Katedrze Studiów Politycznych, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, absolwent Akademii Młodych Dyplomatów w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

Seminarium odbędzie się w dniu 22 marca 2023 r. o godz. 17:00 w trybie zdalnym na platformie Zoom.

Link do seminarium jest dostępny na stronie internetowej PTE.

Szczegółowe informacje o seminarium znajdują się również na plakacie.

Celem seminariów z cyklu „Horyzonty Ekonomii” jest upowszechnianie wiedzy ekonomicznej oraz poszukiwanie odpowiedzi na ważne i aktualne pytania w kontekście interdyscyplinarnym, co umożliwia wymianę różnych doświadczeń i horyzontów myślowych.

Spotkania seminaryjne mają charakter otwarty. Wzwiązku z tym serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich pracowników naukowych, doktorantów i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jak również innych uczelni wyższych oraz praktyków z biznesu.

Zapraszamy do udziału w tym seminarium!

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego