Seminarium: "The Labour Market ahead"

Wydarzenia
2021-03-08

Seminarium: "The Labour Market ahead"

Zachęcamy do udziału w seminarium: „The Labour Market ahead”. Spotkanie rozpocznie się 9 marca o godzinie 13:15 i transmitowane będzie za pośrednictwem platformy konferencyjnej Zoom oraz poprzez stream w mediach społecznościowych. Prelegentką wydarzenia będzie Corinne Klajda, CEO Accord Group Polska.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Społeczno-gospodarcze konsekwencje czwartej rewolucji przemysłowej” realizowanego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Partnerem spotkania jest Fundacja Ekonomii Humanistycznej.

Tematem spotkania będzie przyszłość rynku pracy wobec wyzwań czwartej rewolucji przemysłowej. Podczas wykładu zaprezentowane zostaną statystyki dotyczące obecnego stanu rynku pracy, jego przyszłości, a także doświadczenia Pani Corinne, jako osoby stojącej na czele firmy w branży strategicznego zatrudnienia.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zadawania pytań podczas prelekcji, lub pozostawienia komentarza pod wydarzeniem.

Link do spotkania:https://zoom.us/j/96231389099?pwd=Z29BTS9Ed016U0NJV3lKSUcvekpBdz09

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu: https://rev4.uek.krakow.pl/ oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/190438905780643/

Serdecznie zapraszamy.

Plakat informacyjny seminarium „The Labour Market ahead"

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego