Godło Polski

V Ogólnopolska Konferencja Współczesne Koncepcje Zarządzania Publicznego: Nowe technologie w sektorze publicznym

Wydarzenia
2023-05-30

V Ogólnopolska Konferencja Współczesne Koncepcje Zarządzania Publicznego: Nowe technologie w sektorze publicznym

Katedra Zarządzania Organizacjami Publicznymi ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa w V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Współczesne Koncepcje Zarządzania Publicznego”. Haslo przewodnie tegorocznej edycji to „Nowe technologie w sektorze publicznym”. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2023 r.

Celem konferencji „Nowe technologie w sektorze publicznym” jest prezentacja najnowszych trendów, koncepcji, modeli, które powstają, aby rozwiązywać problemy społeczne przez działalność w sektorze biznesowym, publicznym i akademickim. Wyrażamy nadzieję, że proponowana tematyka przyczyni się do rozwoju metodologicznego zarządzania publicznego i wzbogaci dostępną wiedzę o funkcjonowaniu i wspieraniu wdrożenia nowych technologii w omawianym sektorze.

Serdecznie zapraszamy 1 i 2 czerwca 2023 r. do Pawilonu C, do Nowej Auli oraz sali D.

Szczegółowy program znajduje się TUTAJ.

 

Organizatorzy:

Katedra Zarządzania Organizacjami Publicznymi

Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

 


Katedra Zarządzania Publicznego i Nauk Społecznych

Kolegium Ekonomii

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej

Polska Sieć Zarządzania Publicznego

 

Organizację konferencji wspiera Gmina Miasta Kraków

Strona internetowa: Biznes w Krakowie - BIZNES I NAUKA W KRAKOWIE (dlabiznesu.krakow.pl)

Facebook: Biznes i Nauka w Krakowie | Kraków | Facebook

Logotyp Partnera Konferencji - Gminy Miasta Kraków

O partnerze:

Kraków– ze względu na siłę demograficzną, ekonomiczną, społeczną i naukowo-kulturową – jest drugim miastem Polski. Posiada unikalne walory, na których opiera rozwój gospodarczy oraz wzrost jakości życia. Dysponuje wysokiej jakości kapitałem ludzkim, jest miastem świadomego wyboru miejsca zamieszkania, pracy, nauki, spędzania wolnego czasu dla ludzi wykształconych i kreatywnych. Priorytetem jest zrównoważony rozwój i możliwość sprostania konkretnym wyzwaniom przy umiejętnym wykorzystaniu własnych zasobów.

Ośrodek akademicki, z działającym od 650 lat Uniwersytetem na czele, jest trwale zespolony z miastem i w unikalny sposób buduje niepowtarzalny zasób wiedzy. Jest kluczem do konkurencyjności i innowacyjności nie tylko Krakowa, ale także całego regionu. Rozwijająca się intensywnie gospodarka oparta na wiedzy to zupełnie nowy proces w życiu gospodarczym Miasta, który włącza go w obieg nowoczesnej ekonomii świata.

Nadrzędnym celem jest, by Kraków był nie tylko miastem nowoczesnym, ale i dumnym z historycznego dziedzictwa. By był otwartą, bogatą, przyjazną i bezpieczną metropolią, tętniącą kulturą. Inteligentne zarządzanie i wzmacnianie sfery nowoczesnych usług oraz sektora badawczo-rozwojowego jest fundamentem rozwoju Krakowa – miasta, w którym stawia się na innowacyjność i efektywną współpracę nauki i biznesu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się możliwościami, jakie oferuje magiczny Kraków – zakorzeniony w tradycji, uwrażliwiony na codzienność i otwarty na rozwój: www.dlabiznesu.krakow.pl.

Grafika informacyjna - Kraków dla nauki

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego