Wykład Oskara Sobolewskiego

Wydarzenia
2019-11-19
lubie to symbol 0 udostepnij symbol 0

Wykład Oskara Sobolewskiego

Zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów UEK do uczestnictwa w wykładzie Pana Oskara Sobolewskiego z Instytutu Emerytalnego pt. Wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych – pierwsze doświadczenia.

W imieniu Dziekana Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa, Prof. UEK dr hab. Mariusza Andrzejewskiego serdecznie zapraszamy na wykład Pana Oskara Sobolewskiego z Instytutu Emerytalnego pt. Wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych – pierwsze doświadczenia.

Wykład odbędzie się 21 listopada br. w godz. 14:30-16:00 w sali 715 w Pawilonie Finansów UEK. Spotkanie to odbędzie się w ramach cyklu Seminariów Naukowych Kolegium Ekonomii, Finansów i Prawa będący kontynuacją podobnego przedsięwzięcia realizowanego na byłym Wydziale Finansów i Prawa.

Oskar Sobolewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz członkiem Działu Produktów Emerytalnych w Kancelarii Wojewódka i Wspólnicy Sp. k. Autor pierwszej w Polsce pracy magisterskiej na temat pracowniczych planów kapitałowych, napisanej pod kierunkiem profesor Małgorzaty Gersdorf. Współautor opracowania 20 odsłon PPE vs PPK oraz Akademii PPK. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi podczas 2-letniej współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, gdzie zajmował się III filarem systemu emerytalnego oraz orzecznictwem lekarskim. W 2016 roku współpracował przy Przeglądzie systemu emerytalnego – Bezpieczeństwo dzięki odpowiedzialności. Posiada doświadczenie w zakresie doradztwa przy tworzeniu i funkcjonowaniu PPE oraz przygotowywaniu produktów PPK.

Wykład ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego