X Edycja Ogólnopolskiej Konferencji NAWNE - czas start!

Wydarzenia
2021-04-07

X Edycja Ogólnopolskiej Konferencji NAWNE - czas start!

Trwają zapisy do udziału w Konferencji w roli prelegenta. Jeśli chcesz podzielić się wynikami swoich badań i/lub celujesz w zdobycie cennych punktów do stypendium Rektora - wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Jak co roku, Koło Naukowe Analizy Danych jest organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych”. Tegoroczna jej edycja odbędzie się w dniach 13-14 maja.

Konferencja ta jest jedną z największych tego typu w kraju i od prawie 10 lat przyciąga setki studentów, przedstawicieli biznesu oraz wszystkich zainteresowanych tematyką analizy danych, big data i IT. Umiejętność pracy z bazami danych to jedna z najlepiej postrzeganych przez pracodawców zalet kandydatow na stanowiska analityczne, w dziedzinie finansów oraz IT.

Zapraszamy studentów do uczestnictwa w Konferencji w roli prelegenta, a do pracowników Uczelni zwracamy się z prośbą o przekazanie studentom (w szczególności seminarzystom i doktorantom) informacji o takiej możliwości.To nie tylko dobra okazja do podzielenia się z innymi wynikami swoich badań, ale i szansa na uzyskanie cennych punktów do stypendium Rektora.

Więcej informacji nt. wydarzenia, warunków uczestnictwa w konferencji oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej: http://www.nawne.uek.krakow.pl/.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego