Godło Polski

Zapraszamy na 21. Forum Przedsiębiorców Małopolski

Wydarzenia
2024-06-11

Zapraszamy na 21. Forum Przedsiębiorców Małopolski

Już 18 czerwca 2024 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbędzie się 21. Forum Przedsiębiorców Małopolski, Kariera 360˚. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Forum Przedsiębiorców Małopolski to dynamiczna inicjatywa, wywodząca się z popularnej rubryki o tej samej nazwie, regularnie publikowanej w Dzienniku Polskim.

Od 2014 roku Forum Przedsiębiorców Małopolski organizuje cykliczne konferencje w edycjach wiosennych i jesiennych, dedykowane przedsiębiorcom z Małopolski. Wydarzenia te poruszają kluczowe tematy gospodarcze i społeczne, mające bezpośredni wpływ na rozwój biznesu w regionie. Wnioski i relacje z tych spotkań są szeroko nagłaśniane w mediach drukowanych i cyfrowych, docierając do odbiorców w całej Polsce.

W tym roku, goszcząc doborowe grono ekspertów, zastanowimy się nad przyszłością rynku pracy, nad tym co może przynieść nam automatyzacja, komputeryzacja, robotyzacja, a także rozwój sztucznej inteligencji.

Prelegentami wydarzenia są również JM Rektor dr hab. Bernard Ziębicki, prof. UEK oraz dr hab. Krzysztof Machaczka, prof. UEK, Dyrektor Departamentu Marki i Komunikacji UEK.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 21. Forum Przedsiębiorców Małopolski, Kariera 360˚. Dla pracowników oraz studentów UEK udział z Forum jest bezpłatny, natomiast wymagana jest REJESTRACJA. 

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego