Zapraszamy na noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru „Dominanta”

Wydarzenia
2021-01-29

Zapraszamy na noworoczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru „Dominanta”

Już od niedzieli 31 stycznia od godziny 16:00 zapraszamy całą Społeczność Akademicką UEK na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego „Dominanta”.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że wiele wydarzeń nierozerwalnie związanych z życiem Społeczności naszej Uczelni musiało zostać przeniesionych lub odbywa się w zmienionej formule. W związku z obostrzeniami spowodowanymi pandemią koronawirusa, pod znakiem zapytania stanął także tradycyjny wieczór kolęd.

Jednakże – zdając sobie sprawę z tego, jak ważne dla Społeczności Akademickiej UEK jest to wydarzenie – udało nam się zorganizować kameralny koncert, podczas którego Chór Uniwersytetu Ekonomicznego „Dominanta”, pod kierownictwem Pani Małgorzaty Langer-Król, wykona najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z koncertu w Starej Auli:

Link do filmu: https://youtu.be/KHwJ4Cvl5W4

Współorganizatorami tradycyjnego wieczoru kolęd byli: Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”, Międzyuczelniany Związek Zawodowy Pracowników Nauki, Związek Nauczycielstwa Polskiego Pracowników UEK.