Aktualności

Aktualności 2 dni temu

Prof. dr hab. Tadeusz Sikora Honorowym Profesorem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Miło nam poinformować, że pracownik Instytutu Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem UEK - prof. dr hab. Tadeusz Sikora otrzymał godność Honorowego Profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Aktualności 2 dni temu

Wyniki wyborów uzupełniających do Senatu

Przedstawiamy ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej informujące o wynikach wyborów uzupełniających do Senatu UEK.

Aktualności 3 dni temu

Zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym, organizowanego przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 listopada 2019 przy współpracy UEK oraz Partnerów Głównych, do których należą: Motorola Solutions, Good Lood, Tauron Dystrybucja oraz Krakowski Park Technologiczny.

Aktualności 3 dni temu

Zaproszenie na wykład dra Marco Pani

Zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów UEK do uczestnictwa w wykładzie dra Marco Pani z Międzynarodowego Funduszu Walutowego pt. Financial Repression and Growth z udziałem dra Marka Michalskiego z Catholic University of America (Washington D.C.).

Aktualności 4 dni temu

Wystawa poświęcona profesorowi Ludwikowi Mayre

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 20 listopada 2019 roku, godz. 10.00, w Budynku Biblioteki Głównej UEK – II piętro. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor – prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół.

Aktualności 4 dni temu

Zwycięstwo chóru Dominanta

W dniu 9.11.2019 chór „Dominanta” Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wziął udział w XV Międzynarodowym Festiwalu „Rybnicka Jesień Chóralna”. Był to pierwszy konkurs, w którym chórzyści mogli się zaprezentować w tym roku akademickim i zakończył się on ogromnym sukcesem.

Aktualności 9 dni temu

Spotkanie z prof. Markiem M. Michalskim

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Krakowie oraz Parlament Studencki UEK w Krakowie zapraszają na otwarte spotkanie z Markiem M. Michalskim.

Aktualności 9 dni temu

Seminarium antropologiczne im. Adama Węgrzeckiego

Katedra Filozofii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Seminarium antropologicznego im. Adama Węgrzeckiego. Na spotkaniu w dniu 19 listopada br. (wtorek) o godz. 11.00 w sali 44a (Rakowicka 16) referat pt.: „Człowiek uchodźca” wygłosi: dr hab. Dobrosław Kot.

Aktualności 9 dni temu

Seminarium Filozoficznie o ekonomii

Zapraszamy serdecznie do udziału w seminarium "Filozoficznie o ekonomii". Seminarium odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie 13 listopada br. w godz. 10:00-18:00 w sali G13.

Aktualności 11 dni temu

Wykład prof. Ryszarda Tadeusiewicza dla UTW UEK

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku UEK na wykład pt.: Co to jest sztuczna inteligencja i czy należy się jej obawiać? Odbędzie się on 13 listopada br. o godz. 15:00 w pawilonie D w Sali nr 6.