Aktualności

Aktualności 2 dni temu

Międzynarodowy Projekt ARDENT. Wyzwalamy potencjał przedsiębiorczości na obszarach wiejskich

Inspirujemy mieszkańców obszarów wiejskich do tworzenia kreatywnych rozwiązań problemów społeczno-gospodarczych poprzez poszerzenie oferty uczelni wyższych w zakresie kształcenia ustawicznego na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Zbliżamy do siebie uniwersytety i społeczności regionów, w których funkcjonują.

Aktualności 2 dni temu

Studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych

Zapraszamy na studia podyplomowe Prawo Zamówień Publicznych pod patronatem Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Zapisy trwają do 20 września 2020 r.

Aktualności 3 dni temu

Promocje doktorskie i habilitacyjne 2020

W dniu 29 czerwca, z zachowaniem wytycznych dotyczących zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego, w Uniwersytecie Ekonomicznym miała miejsce uroczystość wręczenia dyplomów habilitacyjnych i doktorskich.

Aktualności 6 dni temu

Zapraszamy do Szkoły Doktorskiej i Programu Doktorskiego UEK

Uruchomione zostały serwisy Internetowej Rejestracji Kandydatów przygotowane z myślą o osobach zainteresowanych uzyskaniem stopnia doktora w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nasza uczelnia umożliwia uzyskanie stopnia doktora poprzez kształcenie w Szkole Doktorskiej lub udział w Programie Doktorskim (w języku polskim lub angielskim).

Aktualności 6 dni temu

Jubileusz 80-lecia urodzin prof. dr. hab. Zygmunta Szymli

26 czerwca 2020 r. obchodziliśmy w naszej Uczelni jubileusz 80-lecia urodzin profesora zwyczajnego doktora habilitowanego Zygmunta Szymli.

Aktualności 10 dni temu

Program Executive MBA KSB UEK w elitarnym gronie akredytowanych programów EPAS

Program Executive MBA Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w marcu otrzymał Akredytację EPAS przyznawaną przez EFMD i dołączył do elitarnego grona 122 programów na świecie nagrodzonych akredytacją.

Aktualności 13 dni temu

Prof. UEK dr hab. Stanisław Mazur nowo wybranym Rektorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w wyniku głosowania Uczelnianego Kolegium Elektorów, 22 czerwca 2020 r. wybrany został nowy Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kadencję 2020-2024.

Aktualności 16 dni temu

Rekrutacja na wszystkie formy studiów

Informujemy, że 22 czerwca rozpoczyna się internetowa rekrutacja kandydatów na wszystkie formy studiów w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Aktualności miesiąc temu

Prof. UEK dr hab. Tomasz Sawoszczuk gościem projektu #posłuchajNaukowca

Zastanawiasz się, czy zakupione produkty spożywcze lub zamawiane posiłki mogą być źródłem zakażenia COVID-19? Na te i kilka innych pytań o wirusa SARS-CoV-2 odpowiedział prof. UEK dr hab. Tomasz Sawoszczuk w rozmowie z dr Moniką Koperską.

Aktualności miesiąc temu

Jubileuszowy „Kurier UEK”

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Czasopisma Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Aktualności miesiąc temu

95 lat Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

95 lat temu – w 1925 roku powstało Wyższe Studium Handlowe w Krakowie – jedna z pierwszych tego typu szkół w niepodległej Polsce, fundament dzisiejszego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dziś z dumą i wielką radością świętujemy niemal wiek istnienia naszej Alma Mater.