Aktualności

Aktualności 6 godzin temu

Prof. dr hab. Tadeusz Sikora Honorowym Profesorem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Miło nam poinformować, że pracownik Instytutu Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem UEK - prof. dr hab. Tadeusz Sikora otrzymał godność Honorowego Profesora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Aktualności 9 godzin temu

Wyniki wyborów uzupełniających do Senatu

Przedstawiamy ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej informujące o wynikach wyborów uzupełniających do Senatu UEK.

Aktualności dzień temu

Zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Ekonomicznym, organizowanego przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 listopada 2019 przy współpracy UEK oraz Partnerów Głównych, do których należą: Motorola Solutions, Good Lood, Tauron Dystrybucja oraz Krakowski Park Technologiczny.

Aktualności dzień temu

Zaproszenie na wykład dra Marco Pani

Zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów UEK do uczestnictwa w wykładzie dra Marco Pani z Międzynarodowego Funduszu Walutowego pt. Financial Repression and Growth z udziałem dra Marka Michalskiego z Catholic University of America (Washington D.C.).

Aktualności 2 dni temu

Wystawa poświęcona profesorowi Ludwikowi Mayre

Uroczyste otwarcie wystawy odbędzie się 20 listopada 2019 roku, godz. 10.00, w Budynku Biblioteki Głównej UEK – II piętro. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor – prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół.

Aktualności 2 dni temu

Zwycięstwo chóru Dominanta

W dniu 9.11.2019 chór „Dominanta” Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wziął udział w XV Międzynarodowym Festiwalu „Rybnicka Jesień Chóralna”. Był to pierwszy konkurs, w którym chórzyści mogli się zaprezentować w tym roku akademickim i zakończył się on ogromnym sukcesem.

Aktualności 7 dni temu

Spotkanie z prof. Markiem M. Michalskim

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Krakowie oraz Parlament Studencki UEK w Krakowie zapraszają na otwarte spotkanie z Markiem M. Michalskim.

Aktualności 7 dni temu

Seminarium antropologiczne im. Adama Węgrzeckiego

Katedra Filozofii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Seminarium antropologicznego im. Adama Węgrzeckiego. Na spotkaniu w dniu 19 listopada br. (wtorek) o godz. 11.00 w sali 44a (Rakowicka 16) referat pt.: „Człowiek uchodźca” wygłosi: dr hab. Dobrosław Kot.

Aktualności 7 dni temu

Seminarium Filozoficznie o ekonomii

Zapraszamy serdecznie do udziału w seminarium "Filozoficznie o ekonomii". Seminarium odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie 13 listopada br. w godz. 10:00-18:00 w sali G13.

Aktualności 9 dni temu

Wykład prof. Ryszarda Tadeusiewicza dla UTW UEK

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku UEK na wykład pt.: Co to jest sztuczna inteligencja i czy należy się jej obawiać? Odbędzie się on 13 listopada br. o godz. 15:00 w pawilonie D w Sali nr 6.