Godło Polski

Wyróżnieni w Konkursie Project Master 2023

Życie akademickie
2023-10-26

Wyróżnieni w Konkursie Project Master 2023

Miło nam poinformować, że studenci i doktoranci naszej Uczelni zostali nominowani do tytułu Project Master 2023. Publikujemy wyniki pierwszego etapu oceny prac biorących udział w konkursie.

W kategorii „praca licencjacka” do tytułu Project Master nominowana została p. Patrycja Citak, której tytuł pracy brzmi: „Analiza ryzyka na przykładzie projektów realizowanych z funduszy unijnych”.Promotorem pracy była dr hab. Joanna Dziadkowiec, prof. UEK.

Do tytułu Project Master w kategorii „praca magisterska” nominowano p. Wojciecha Gurgula,który napisał pracę pt. „Scrum w zarządzaniu projektami informatycznymi”, pod kierownictwem Promotora dra hab. Sławomira Wawaka, prof. UEK.

P. Maria Eckes-Kondak została nominowana do tytułu Project Master w kategorii „praca doktorska”. Tematem pracy była „Metoda pomiaru i oceny wartości w zarządzaniu projektami badawczo-rozwojowymi w uczelni”, a promotorami prof. dr hab. Marek Ćwiklicki oraz śp. dr Marek Makowiec (Promotor pomocniczy).

Serdecznie gratulujemy!

 

Głównym celem konkursu Project Master jest szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Konkurs pozwala na promocję badań i osiągnięć studentów, doktorantów, słuchaczy i absolwentów polskich uczelni wyższych.

W konkursie mogą wziąć udział prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie, podyplomowe oraz doktorskie, których tematyka powiązana jest z zarządzaniem projektami. Udział w konkursie jest bezpłatny. Konkurs uzyskał Patronaty Honorowe Ministra Edukacji i Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii IZTECH.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego