Godło Polski

21. Forum Przedsiębiorców Małopolski, Kariera 360˚

Wydarzenia
2024-06-19

21. Forum Przedsiębiorców Małopolski, Kariera 360˚

18 czerwca 2024 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, odbyło się 21. Forum Przedsiębiorców Małopolski, Kariera 360˚. Nasza Uczelnia była partnerem merytorycznym tego wydarzenia.

Tegoroczne forum obfitowało w wiele wartościowych treści. Tematyka spotkań dotyczyła przyszłości rynku pracy, automatyzacji, komputeryzacji, robotyzacji, a także rozwoju sztucznej inteligencji.

W wydarzeniu brali udział pracownicy naszej Uczelni. Rektor UEK, dr hab. Bernard Ziębicki, prof. UEK podczas panelu dyskusyjnego "KARIERA 360°. Trendy, transformacje i nowe wyzwania" wraz z innymi prelegentami poruszył kwestie nowych modeli zatrudnienia i elastycznych form pracy, a także zmieniających się oczekiwań pracowników. Rozmawiano również o konieczności zmiany roli menedżera jako mentora i coacha.

W roli jednego z ekspertów podczas innego panelu dyskusyjnego, wystąpił również dr. hab. Krzysztof Machaczka, prof. UEK. który poruszył temat perspektyw rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w Małopolsce oraz głównych wyzwań, z jakimi przyjdzie im się mierzyć.

Forum Przedsiębiorców Małopolski to dynamiczna inicjatywa, wywodząca się z popularnej rubryki o tej samej nazwie, regularnie publikowanej w Dzienniku Polskim.

Od 2014 roku Forum Przedsiębiorców Małopolski organizuje cykliczne konferencje w edycjach wiosennych i jesiennych, dedykowane przedsiębiorcom z Małopolski. Wydarzenia te poruszają kluczowe tematy gospodarcze i społeczne, mające bezpośredni wpływ na rozwój biznesu w regionie. Wnioski i relacje z tych spotkań są szeroko nagłaśniane w mediach drukowanych i cyfrowych, docierając do odbiorców w całej Polsce.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.